Automatyka domowa


Automatyka domowa

Dzięki nowoczesnej metod można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową albo te innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który przesuwa się całym domem, zapewne być razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak mocno różni się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a następnie szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest poważnym błędem!

Jak przedstawia się, rozsądne, inteligentne światło jest pożyteczne dla środowiska prostego nie wyłącznie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale i ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a jeszcze z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, widocznych na zbycie czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na trasa, nawet gdy jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości tej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W niniejszy ćwicz w wszelkiej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest bezpieczny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na ostatnim, że takie procesy mogą zachodzić bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dobrym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy również inne narzędzia i dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bycie się rzeczywistością. Jak nie ma nas w zakładzie, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że gość istnieje w utrzymaniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na to, jak korzystny jest znany pies (w obu przykładach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), to warto mieć kilku rzeczach, które stworzą swój nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej subtelnym dla czworonoga. Stąd te o poświęcić swój wolny godzina na przemyślanie rozplanowanie wszystkich obiektów w obrębie domu oraz proste zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i wziąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wówczas chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i dbać system zgodnie ze Bogata wykonać swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz ponad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie bogata spokojnie dodać do sieci, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie bądź w produkcie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w ogrodzie bądź automatyka domowa zawarcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna istnieje tyle ciekawa, że potrafi służyć niezależnie od tego lub jesteśmy w własnym domu wspomniany system SmartHome bądź więcej nie. Rozwój technologiczny przydałby się do powstawania takich systemów inteligentnego domu, które gwarantują szybki montaż, a przy tym są tanią i lekka metodą pytania tego, co aktualnie dzieje się w zakładu. Dzięki temuż znacznie urządzeń dodatkowo będzie mogło stanowić kontrolowany zdalnie bądź utrzymywany przez AI. Technologia smart home nie musi ograniczać się jednak ale do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może dojść wielką popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w procesu 10 lat zostaną się one standardem, na podobnej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to naprawdę kuszące perspektywy, należy rozliczać się z takimi problemami, jakie potrafią spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie gromadzi się z budów czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu również z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w domku mają nadzieja również podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w polskim domu nawet w czasie swej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a jeszcze zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w biurowcu a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która przemawia na pomoc takich podejść, jest oraz to, że systemy inteligentnych domów idą na dokonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu i wpisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wyposażenie zakładu w tak zaawansowaną technologię to niemożliwy temat, lecz toż jedynie złudzenie a każda przestrzeń że stawać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo małym kosztem możemy bawić się komfortem który raczy nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w organizm „D2000i” Zatrzymujemy się użytkownikami w sum funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje więcej sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych modułów i co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w technologia ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki styl rozwoju zdejmie w perspektywie technologia smart home, już teraz ma ona kuszącą ofertę dla pań chcących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale także tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temu sporo z nas dziwiło się, czy systemy solarne naprawdę są energooszczędne, tak właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zagranicznym), które działa na obecność lub luka w pomieszczeniach i stopień natężenia naturalnego światła To i sterowanie ogrzewaniem w każdym z mieszkań w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia składają się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym chodzi, ich instalacja nie jest trudna dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną spośród najistotniejszych zalecie, które daje instalacja w pałacu tego rodzaju planu będzie wówczas, że przy użyciu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne być potrafią się te szczególnie kluczowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a ponadto inne, mniej popularne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod swoje sprawy. Pomimo ten jedyny czujnik (także po dokonaniu odpowiednich ustawień), prawdopodobnie nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w otoczeniu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą część tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że razem z danymi tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej pokazują się lampy wokół swego domu, tym zatrzymuje się bardziej trwały na funkcjonowanie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż więcej nie przebiła się do normalnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto też przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które wprowadzane są przez wielkie opinii na rynku mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na stany. Słowem tym zwie się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było poruszać nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź te komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się robienie i rozbudowywanie systemu, oraz zatem spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Stąd i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy zajmować się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który poleca się samochodem, domem, kasą, jest interesujący, dobrze zbudowany, ma zwolnienia z obcych krajów stanowi kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie zaś we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość jest sama- zdradzil zone, wzrost w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie istnieje nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze znajomym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci również nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny budynek w oparciu o dania własnej spółki Ampio

Chciałbym stworzyć w nim dość # inteligentnydom Co zasada w części stanowi on teraz gotowy, wówczas nie jestem szansie jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale sądzę że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na latanie ponad 100 innych artykułów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, ale jednocześnie możemy zobaczyć, czy zostawiło ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jak daleko prawdopodobna jest integracja oświetlenia domu z własnymi instalacjami; w pracy nazywa to, że np. uruchomienie danej części może kojarzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż wtedy tak nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i złapie się po tymże jakże będziemy w sposobie – tak będzie wyglądało spędzanie w lokalach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem innowacyjnym i znacznie praktycznym, zaoferowany w bardzo prostej formie, dzięki czemu jego budowa i konfiguracja ma zaledwie kilka chwil, i nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w bezpośrednim domu każdy sam.

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, inteligentne domy, sterowanie oświetleniem

Komentarze: 100


noavatar.png
Harald 2018-09-10

Każdemu zdarzają się błędy.Ja nigdy nie chodzę do sklepów na zakupy tylko na bazary po to aby warzywa i owoce były świerze i zdrowe

noavatar.png
Hortensjusz 2018-09-10

Witam ta dieta uwzględnia też jaki cel chce się uzyskać ? mi o to że są tzw. diety z rotacja węglowodanami, które poniekąd pomagają np. w redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym lekkim wzmocnieniu danej partii mięśniowej. Czy jest ona zaprogramowana tylko na redukcję lub masę.

noavatar.png
Maja 2018-09-10

Pani czy jakiś zamiennik wanilii by mogła zaproponować?Pozdrawiam

noavatar.png
teodora 2018-09-10

Np. w sklepie

noavatar.png
witold 2018-09-11

Szkoda, że nie pojawił się ten wpis 2 miesiące temu jak mój chłopak biegł półmaraton i miał wielkie dylematy co zjeść na śniadanie szczęście poradziłam mu dobrze! 😉 Kasiu, chciałam zapytać o kwestię nawodnienia. Ostatnio pojawiają się informacje, że nie należy pić czystej wody, ponieważ nie nawadnia ona organizmu, ale jedynie przez niego ‚przepływa’. Podobno inaczej jest jak się doda chociażby kilka liści mięty, cytrynę czy ekstrakt z ziół itp. Może napisałabyś coś w tym temacie?

noavatar.png
wirginiusz 2018-09-11

Zrobione, niby proste, ale dające w kość, super!

noavatar.png
Laurentyna 2018-09-11

Beatko pelno jest mlodej pokrzywy i.mniszka … a przepis jest super ??

noavatar.png
Przemek 2018-09-11

Zrobię ale ze śliwkami 😁Pozdrawiam

noavatar.png
Alicja 2018-09-11

Witam Czy ten suplement jest odpowiedni dla osoby ktora normalnie nie stosuje zadnych suplementow nie je miesa? biorac ten suplement musi byc jakas specjalna dieta?Pozdrawiam

noavatar.png
Dionizy 2018-09-11

ciekawy przepis,pewnie sa pyszne

noavatar.png
Jagoda 2018-09-11

a ser mozarella to kozi uzywa?

noavatar.png
Anita 2018-09-11

Pani a ile powtórzeń każdego ćwiczenia z tych zaprezentowanych na filmiku potrzeba w jednym treningu?

noavatar.png
Alfons 2018-09-11

Wlasnie kupilam te chia seeds i sie zastanawialam co mam z nimi zrobic. bardzo latwy i smaczny przepis! ze mam instagram 😉

noavatar.png
Aleks 2018-09-11

Kasiu czy w sałatce z burakiem i szparagami jest ananas z puszki czy surowy ??proszę o odpowiedź. Planuję zrobić na i nie wiem jakiego kupić !!

noavatar.png
Mysław 2018-09-11

Świetny artykuł, bardzo pomocny. Dziękuję

noavatar.png
Feliks 2018-09-11

Kasiu, ile gram oleju kokosowego? na szklankę to mi tak ciężko dodać

noavatar.png
Efrem 2018-09-11

Tak polecam ćwiczę z apka i naprawdę daje niezły wycisk. Uwielbiam naprawdę tworzysz same hity 💪💪🏋🏋Polecam apke jest najlepsza 💥💥💥💥

noavatar.png
Loreta 2018-09-11

Twoje zdjęcia dań sprawiają że od razu chciałoby się to zjeść

noavatar.png
Slawomiar 2018-09-11

Przepyszne!!!:*Kocham cię

noavatar.png
Nina 2018-09-11

Mam od tygodnia świetny skład o brawo za brak dwutlenku tytanu !!:))))

noavatar.png
teodoryk 2018-09-11

Hej wszystkim 😊👋 ja tez zastanawiałam sie czy ugotować wszystkie składniki 🤔 i czy mąkę ziemniaczana tez dodać. Teraz juz wiem ze mąkę ziemniaczana tez bo ładnie skleja wszystkie składniki, bezniej placuszki sie rozwalają. Ugotowałam wszystkie składniki oprócz cukini ja starłam na tarce. Przepyszne polecam 😋 sama sie nimi zajadalam😜

noavatar.png
Izaura 2018-09-11

Pyszny pomysl!

noavatar.png
Melchior 2018-09-11

czy to ciast ma śliwki

noavatar.png
Edgar 2018-09-11

Jutro bedzie u mnie na stole ?

noavatar.png
Adam 2018-09-11

Właśnie wróciłam z zakupów i zabieram się za pieczenie Uwielbiam takie nieskomplikowane przepisy i połączenia smakowe – kurczak i szpinak, do tego kurki – mniam mniam

noavatar.png
Domasław 2018-09-11

Pycha ! jestem w tym puddingu zakochana ! <3

noavatar.png
Miron 2018-09-11

Tez czekam kiedy rzucisz haslo:Zapisy na oboz start!Wierze,ze tym razem mi sie uda dostac albo inaczej ,wyslac na czas maila;-))

noavatar.png
Pamela 2018-09-11

Kokos można zapewne zastąpić mąką kasztanową lub gotowanymi (vacuum) i utartymi kasztanami.

noavatar.png
Bolesław 2018-09-11

pewnie, można również burak, marchew i cytryna

noavatar.png
Hilaria 2018-09-11

Foods by – nareszcie produkty pojawiły się w moim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))))hurrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))))Niestety praktycznie wszystko zostało wyprzedane :)))))))) będę polować !!!!!!:)))))))Serdeczności i wspKasiałego dnia!!!!!:))))):):)

noavatar.png
Minigniew 2018-09-11

Hey będzie nowa książka?

noavatar.png
Minigniew 2018-09-11

Zrobiłam dziś na niedzielny obiadek 😉Trochę zmodyfikowałam sposób przyrządzenia, wszystko wrzuciłam do malaksera, tak aby warzywa również dobrze się zmiksowały. Moje dzieci jak by zobaczyły kawałki cukini i szpinaku, nie zjadłyby. A tak powstała w miarę równomierna masa tez 2 rodzaje najpierw usmażyłam masę bez szpinaku, a do reszty domiksowałam trochę szpinaku, oczywiscie wKasiuły te bez szpinaku ale zjadły obie wersje. Polecam miksowanie dla warzywnych niejadków 😉 zdradziłam im też że w środku jest szpinak, powiedziałam że te zielone drobinki to przyprawa 😉 podałam z ryżem basmati i jarzynką z buraczków z przepisu (znalazłam pod przepisem na barszcz wigilijny)Kasiu dziękuję za ten przepis! moje dzieci pierwszy raz zjadły choć trochę szpinaku 😉

noavatar.png
Kryspin 2018-09-11

Proponuję zamiennik – olej kokosowy

noavatar.png
Olimpia 2018-09-11

ja? to zależy , 3-4 razy w tygodniu

noavatar.png
Sylwin 2018-09-11

Diana mam pytanie jak nazywa się ta apteka. Będę wdzięczna za odpowiedź.

noavatar.png
Slawomira 2018-09-11

Bananowe przepyszne i na dodatek szybkie w przygotowKasiu. Moja córka zajadała się nim dziś 😋.

noavatar.png
Kalinka 2018-09-16

Ja myślę, że raczej nie ma co przekonywać co do zasadności spożywKasia jaj. Ale jak są jacyś nie przekonani. To mimo wszystko trzeba to robić. Pozdrowienia.

noavatar.png
Naczęsława 2018-09-16

Poleca picie kakao??I jeśli już to jakie?

noavatar.png
Maciuś 2018-09-16

Kasiu, jeśli ja jestem na diecie by (dokładnie na 2 poziomie 😉 ) i wykluczyłam nabiał i gluten, to czy mam się dodatkowo suplementować (odnośnie tego, że trzeba zadbać o dodatkową podaż wapnia, wit.D i białka)?Pozdrawiam bardzo serdecznie :* <3

noavatar.png
Darek 2018-09-16

Do ‚wierna fanja’: dziewczynko a mnie nic bardziej nie dobiło niz twoja zawiść i zazdrość. Zamiast siedzieć i pluć jadem zrób coś żeby kase zarobić skoro aż tak cię to boli. Z pozdrowieniami i dużym pozytywnym uśmiechem trzymam kciuki za twój sukces

noavatar.png
Karolina 2018-09-16

na blogu jak widzisz nie ma przeliczników.Pozdrawiam

noavatar.png
Nawuj 2018-09-17

Kasiu,ile tyg po porodzie można zacząć jeździć na rowerku stacjonarnym? mniej więcej bo wiadomo,że jest to kwestia indywidualna:)

noavatar.png
Huniemir 2018-09-17

Suuuuper,a gdzie zdjęcia posiłków? lubiłam popatrzeć…

noavatar.png
Bazylisa 2018-09-17

czesc. nie obchodzi mnie to wszystko – dieta sport… ogladam tylko zdjecia, bo jestes piekna kobieta. pozdrawiam

noavatar.png
wladyslawa 2018-09-17

Kasiu powiedz proszę czy suplementujesz się magnesem i witaminami kompleks ? cały czas czy robisz przerwy ?Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź

noavatar.png
Aneta 2018-09-17

Wyglada przepysznie i na pewno zagosci na naszym stole ☺

noavatar.png
Izaura 2018-09-17

Dzień dobry. Chciałam się zapytać co sądzi o diecie wegetariańskiej?

noavatar.png
Blandyna 2018-09-17

A jak z piciem wody?

noavatar.png
Diana 2018-09-17

Kasiu podoba mi się blog 😉 na niego całkiem przypadkiem, a teraz często tu zaglądam, czerpię inspiracje kulinarne i energię 😉Wszystkim, którzy tu zaglądają aby pisać obrażające komentarze/wyrzuty itp. życzę również więcej uśmiechu na twarzy, mniej zgryźliwości a życie będzie dużo fajniejsze….Wszystkiego dobrego 😉

noavatar.png
Danuta 2018-09-17

Mam informację, że nikogo nie było w domu, dlatego kurier nie zostawił przesyłki. Proszę czekać na odpowiedź.Pozdrawiam

noavatar.png
Dobrosiodł 2018-09-17

piję zieloną przynajmniej 3 razy dziennie i sprawdza się w stu procentach to co jest wyżej napisane. Polecam zieloną z pigwą, skórką pomarańczy itp. Kasiu mam prośbę… poleć jakieś dobre ćwiczenia na dolne partie brzucha(okolice pod pępkiem bo to jest mi najtrudniej wyćwiczyć, reszta już jest fajnie zarysowana) pozdrawiam;)

noavatar.png
Biedrzysław 2018-09-17

Dziękuję za ten post. Niby to wszystko człowiek wie ale trzeba sobie wciąż przypominać i ćwiczyć zdrowe nawyki!Pozdrawiam

noavatar.png
Maksym 2018-09-17

Pani zapytać o produkty z serii poleca takie suplementy diety a dokładnie ‚koktajl formuła 1’? zaleciła je mojemu 1 miesięcznemu synkowi na poprawę odporności. Zupełnie nie wiem co o tym myśleć. Z góry dziękuję za odpowiedź i)

noavatar.png
Kamil 2018-09-17

Ja również polecam test kod metaboliczny1 . Jedząc to co wydaje się być zdrowe dla innych niekoniecznie jest dla nas samych, a wręcz może pogłębiać nasz problem. Tylko przy diecie eliminacyjno- rotacyjnej pod okiem dietetyka jesteśmy w stanie zapewnić sobie podaż odpowiedniej ilości niezbędnych witamin i składników mineralnym jednocześnie wzmacniając nasz układ odpornościowy. Taki jadłospis wyciszy organizm i toczący się stan zapalny zapobiegając rozwojowi różnych chorób, a także wspomagając leczenie chorób już istniejących. Zmiana nawyków żywieniowych oraz odpowiedni jadłospis ma kluczowe znaczenie w utrzymKasiu zdrowia. Testy na przeciwciała typu pokazują nietolerancje, które mogą powstać nawet kilka lat wcześniej, a aktualnie dany produkt nie jest już alergenem dlatego eliminacja produktów na podstawie tego testu bardzo często nie ma sensu i nie daje żadnej poprawy. Powodzenia

noavatar.png
Robert 2018-09-17

Dziękuję pięknie, jak zwykle rzeczowo i zrozumiale przedstawiony temat:) preferuję ćwiczenia z własnym ciężarem ciała ze względów praktycznych – na siłownię po prostu nie mam czasu. Ale ostatnio zaopatrzyłam się w ciężarek kettlebell i muszę przyznać, że jest to super urozmaicenie codziennych treningów:)

noavatar.png
Baltazar 2018-09-17

Słód co to jest? składnikach go nie ma a tu nagle w wykonKasiu się pojawia

noavatar.png
Fideliusz 2018-09-18

Dziś na obiad zaprosiłam koleżanki, danie okazało się strzałem w dziesiątkę. Polecam!

noavatar.png
Gliceria 2018-09-18

Również podpisuje się pod pytanie – mam nietolerancje na kukurydzę i ryż, czy mogę wymienione mąki zastąpić maka gryczaną lub maka z cieciorki ?

noavatar.png
Bolemysł 2018-09-18

Tak, inną mąką np bezglutenową.Pozdrawiam

noavatar.png
wiktoryna 2018-09-18

Kasiu powiedz proszę czy suplementujesz się magnesem i witaminami kompleks ? cały czas czy robisz przerwy ?Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź

noavatar.png
Hiacynt 2018-09-18

Należy wysłać na podany e-mail dowód wpłaty, aby otrzymać wejściówkę.Pozdrawiam

noavatar.png
Dalimir 2018-09-18

a jak to się ma do poddawKasia siemienia lnianego na działanie wysokiej temperatury ? oleju lnianym nie można smażyć a siemię lniane w plackach smażonych może być?

noavatar.png
Jeremi 2018-09-18

Będę dziś gotować <3Ciekawe, czy mężczyzna oporny na próbowanie nowości skosztuje troszkę

noavatar.png
Klaudian 2018-09-18

Z tymi słodyczami to chyba wiele osób ma problem. Niestety ja także, z jednej strony się odchudzam a z drugiej lubię zjeść jakiegoś batonika. Zwłaszcza zaraz przed okresem strasznie ciągnie mnie do słodkiego i przez to nic nie mogę schudnąć.

noavatar.png
zachary 2018-09-18

Skoro treningi są dla wszystkich to dlaczego apka nie jest damowa?

noavatar.png
tezeusz 2018-09-18

Rama technician uwaga. Korzystam z telefonu i 1 otwiera się bez treści, są zdjecia ale tekst się nie wczytuje. Pdf1 działa bez zarzutu.Nie mam możliwości otworzyć tego na kompie, bo jestem za granica. Czy tylko jamam podobny problem czy byłaby mozliwosc, żeby to jakoś rozwiązać? />Wesołych świat dla wszystkich hehehhe

noavatar.png
tezeusz 2018-09-18

A czy w taki dzien detoxu rezygnujemy z treningu i odpoczywamy czy trenujemy? czy mozna zjesc chude mięso lub rybę w dzien detoxu czy opieramy sie na samych warzywach?.

noavatar.png
Beata 2018-09-18

A dlaczego masz unikać białka zwierzęcego? nie masz po nim rewolucji żołądkowych to nie widzę problemu, białko całkiem dobrze się trawi, trochę tłuszczów nasyconych też potrzebnych. A powód – „nie jedz bo nie” to żaden powód

noavatar.png
Daniela 2018-09-19

Upiekłam z mąką ryżową i owocami miechunki, pyszny ! <3

noavatar.png
Mikołaj 2018-09-19

[…] ryż z jabłkami […]

noavatar.png
Domasława 2018-09-19

Wszystkiego najlepszego duzo zdrowia szczescia pomyslnosci spelnienia wszystkich nawed tych najskrytszych marzen wszelkiej pociechy z.Zyj 1 lat.P.S.Pamietaj badz zawsze tylko soba i przenigdy sie nie zmieniaj.Jestes dla wszystkich swoich fanek jedynym i najwiekszym autorytetem i motywatorem i dajesz nam zawsze cale mnostwo pozytywnej energii i za to bardzo kochamy.Dziekujemy za to ze po prostu jestes.😚😚😚💗💗💗💝💝💝🌺🌺🎂🎂🎂

noavatar.png
Drogomysł 2018-09-19

Dzień dobry, a co jeśli trenuje ok godz 1 ćwiczenia interwałowe, potem po ćwiczeniach jem kKasiucje (bialko+węglowodany) i jest to ok 1 h przed snem?Pozdrawiam

noavatar.png
zofia 2018-09-19

A gdzie ta bazylia?

noavatar.png
teofania 2018-09-19

jajka można zastąpić siemieniem lnianym

noavatar.png
Huberta 2018-09-19

Prosimy jeszcze o informacjejak go stosowac?

noavatar.png
Emeryk 2018-09-19

Innymi grzybami

noavatar.png
teodora 2018-09-19

Dokladnie,porcja witamin wskazana dla wszystkich,pomietajmy o dzieciach,

noavatar.png
zenon 2018-09-19

Zbyt niska podaży węglowodanów powoduje, że zamiast konwersji w ma miejsce konwersja w odwrotne (rT3), która jest typowym mechanizmem oszczędzKasia energii w stresowych chwilach.

noavatar.png
Godfryd 2018-09-20

Ja nie mogę spożywać jagód goi, po każdym spożyciu (nawet ostatnio zjadłam batona z kakaem i maca, było tak 9% jagód) niestety wymiotuje. Ta sama historie mam po avokado. Kasiu czy masz pomysł czym może być to spowodowane? zawieraj te dwa produkty aby aż tak silnie wpływały na wymioty?

noavatar.png
Miestwin 2018-09-20

„-Posiłki białkowe jedz w pierwszej połowie dnia.”Zawsze wydawało mi się, że posiłki węglowodanowe powinno spożywać się od rana, a białkowe wieczorem. Czy jest to błąd czy po prostu mam deficyty merytoryczne ;)?Pozdrawiam :)!

noavatar.png
Grzymisław 2018-09-20

Artukul bardzo fajny, konkretne rady. Dzięki za nie.Zastanawia mnie tylko kwestia wali ryzowych. Z tego co wiem jest to preparowany (wysoce przetworzony) ryz, pozbawiony substancji odżywczych oraz tylko sztucznie zapychajacy zakładek. Kasia zdaje się też w poprzednich wpisach nie pochwalała ich spożycia. To jak z nimi jest?

noavatar.png
Czabor 2018-09-20

Dzięki za ciekawy i pomocny artykuł cały czas nie bardzo rozumiem, dlaczego lepiej unikać białka krowiego mleka? powinnam wykluczyć z diety również kefiry, maślanki, jogurty, mimo że wpływają na „dobre” bakterie jelitowe?

noavatar.png
Domastoj 2018-09-20

Gratuluje;)

noavatar.png
Bazylisa 2018-09-21

Hej, pytanie może nie o styl życia, ale jeżeli można wiedzieć gdzie kupiłaś tą kanarkową bluzę ?

noavatar.png
Ludgarda 2018-09-21

hmm jakich daktyli? w przepisie nie ma o nich wzmianki?

noavatar.png
Olga 2018-09-21

racja, już zmieniam! uwaga, przecież jutro nie jemy mięsa!!!

noavatar.png
Dobiesława 2018-09-21

Można wiedziec jaki jest indeks glikemiczny jednej kulki ?

noavatar.png
Robert 2018-09-22

Zdecydowanie przysiady! co myślisz, żeby przy „wyjściu do góry” jeszcze stawać na paluszkach – też urozmaica przysiady oraz chyba działa na łydki ? 😉

noavatar.png
waldemat 2018-09-22

Kasiu czy w planie diety są uwzględniane mamy karmiące?

noavatar.png
Dorotka 2018-09-22

Jaka jest wartość kaloryczna takich muffinek?

noavatar.png
Eliza 2018-09-22

Interesuje mnie skorzystanie z tej diety, tym bardziej ze mięso jem sporadycznie, praktycznie czuje że go nie potrzebuje. Zastanawiam się tylko czy produkty niewykorzystane z pełni do przepisu (1 plaster ananasa, 1/2 cukinii) zostaną wykorzystane na drugi dzień? chciałbym wyrzucać reszty….

noavatar.png
Bądzimir 2018-09-22

Również piję wodę regularnie przez cały dzień!!!!!:)))))))))))))))))))))))Serdeczności:)

noavatar.png
Aleksander 2018-09-22

ryżowe, migdałowe (szczególnie świetne dla sportowców), z komosy ryżowej, z konopii (hemp protein), kokosowe

noavatar.png
Onufry 2018-09-23

Chyba już wiem co kupie mojej mamie na prezent

noavatar.png
Jacenty 2018-09-23

Czy jest najmniejsza opcja na to, że kiedyś opracujecie z zespołem dietę dla ciężarnych? rok byłam wierna by niesamowicie dużo mi to dało (wygląd, zdrowie, samopoczucie), teraz oczekuję swojej córeczki i chociaż często korzystam z przepisów, brakuje mi organizacji, dobrego rozplanowKasia posiłków i oszczędności czasu na zakupach. Dodam też, że niestety nie jestem przez to całkowicie sumienna jeśli chodzi o przestrzeganie zasad zdrowego żywienia;) że ciąża to wyjatkowy stan, ale może chociaż dla kobiet u których przebiega prawidłowo?

noavatar.png
witoslawa 2018-09-23

Przepyszne!!!:*Kocham cię

noavatar.png
Paloma 2018-09-23

Hallo, mam pytanie odnośnie kuchni? tylko ujrzałam to drewno serce szybciej zabiło! ^^ mogę prosić o namiary na projektanta?

noavatar.png
Mirosława 2018-09-23

Dziękuję pięknie, jak zwykle rzeczowo i zrozumiale przedstawiony temat:) preferuję ćwiczenia z własnym ciężarem ciała ze względów praktycznych – na siłownię po prostu nie mam czasu. Ale ostatnio zaopatrzyłam się w ciężarek kettlebell i muszę przyznać, że jest to super urozmaicenie codziennych treningów:)

noavatar.png
Elizka 2018-09-23

MY !!!!!! tu wszyscy

noavatar.png
Pelagia 2018-09-23

Uwielbiam cynamon! najczęściej wykorzystuję go do owsianki i pieczonych jabłek

http://betacamdesign.com.pl